Jako každý modelářský klub, tak i my plánujeme pro každý rok několik akcí u nás. Pak se také rozjíždíme po českých krajích a navštěvujeme naše kolegy na jimi pořádaných akcích, děti z modelářských kroužků jezdí na soutěže atd. Podívejte se do záložek této sekce. 

Jaká byla 1. Velká maketářská

Jaká byla? Nám všem zůčastněným, soutěžícím, bodovačům, organizátorům i divákům se líbila. Pravda počasí v pátek napovídalo spíš na velký průšvih, ale nakonec se Největší modelář tam nahoře umoudřil a bylo poměrně obstojně, v neděli přímo krásně.

Jaká byla 1. Velká maketářská


Škoda, že nepřijeli soutěžící, kteří se zaregistrovali a zvlášť je škoda, že aspoň nezavolali. Ono opravdu není jednoduché zorganizovat vše tak, aby byli spokojeni potencionální soutěžící, diváci a všichni kolem. Na druhou stranu velice nás těšila účast všech ostatních, jejich krásné sportovní výkony a spokojenost po příjemně prožitých dnech.
Berte prosím tento krátký článeček jako úvod popisu této akce, jakmile od slečny fotografky a kamarádů dostaneme fotografie, připravím obsáhlejší text s potřičným obrazovým doprovodem. Na závěr tohoto úvodního pojednání nabízíme výsledkovou listinu, kde poměrně jasně uvidíte, kdo nakonec přijel, kdo nepřijel a jak jednotliví soutěžící dopadli. Na vysvětlenou písmeno D znamená modely do 15 kg a písmeno N modely nad 15 kg.

Jaká byla 1. Velká maketářská